Usługi remontowe

Wykańczanie wnętrz to usługa, którą świadczymy na terenie kilku miast. Zapewniamy wysoką jakość usług, co potwierdza wielu naszych zadowolonych klientów. Każdy kto usłyszy hasło - remonty sosnowiec wie że mowa tutaj o Artremo. Oprócz tego działamy na terenie Dąbrowy Górniczej, Będzina i Katowic. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Podołamy każdemu zadaniu - każdy remont to ciekawe wyzwanie. My się tego nie boimy. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i danymi teleadresowymi.

Do każdej wykonywanej usługi remontowej podchodzimy indywidualnie (w myśl zasady: remonty remontom nie równe ;) ), ceny ustalamy w zależności od rodzaju zlecenia oraz zakresu wykonywanych usług remontowych. Ponadto sporządzamy szczegółowy kosztorys prac.

Przypominamy, że działamy w obrębie takich miast jak: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Katowice. Dla lokalizacji znajdujących się w znacznej odległości od wymienionych należy do cen doliczyć ustaloną kwotę dojazdu. W razie pytań prosimy dzwonić!

Cennik usług:

Wycena prac remontowo – wykończeniowych

  • Dokonanie oględzin, pomiarów i wyceny wstępnej - gratis
  • Wykonanie kosztorysu robocizny i materiału 0zł - gratis
Art-Remo . 2011 . wszystkie prawa zastrzezone . design : Internt-Media.pl