Rekomendacje

Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami naszych klientów

0 komentarzy

Panowie z ART-REMO to profesjonaliści pełną parą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanej pracy oraz podejścia do klienta. Przez cały okres remontu wszystkim się zajęli, nie trzeba było się w żaden sposób stresować, że coś może pójść nie tak. O większości rzeczach nie musieliśmy nawet myśleć bo Panowie, gdy coś było potrzebne po prostu to kupili. Jakoś wykończenia jest na naprawdę wysokim poziomie i mogę śmiało polecić tę firmę 🤜🤛

Wystawiona 01-02-2022 przez Treekt

Remont mieszkania zakończył się w terminie i tak jak tego oczekiwaliśmy. Tak rzetelnych ludzi to w dzisiejszych czasach tylko ze świecą szukać.
Panowie są świetnymi fachowcami, wszystko jest pięknie wykończone, płytki w łazience i WC równo, kolor fug dobrany idealnie. Sufity podwieszane oraz postawione nowe ścianki całość wygląda super.

Szczerze polecam firmę ART-REMO. Na uwagę zasługuje punktualność i pełen profesjonalizm
Dziękujemy:)))

Wystawiona 31-01-2022 przez Anna

Pełen profesjonalizm. Dbałość o każdy detal, dokładność, fachowe doradztwo wszystko to przekłada się na świetnie wykonaną robotę. Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym i na pewno jeszcze nie raz chętnie skorzystamy z usług tej firmy. Z czystym sumieniem polecam!!!

Wystawiona 19-10-2021 przez Anna B.

Firma bardzo profesjonalna. Osobiście korzystam z usług firmy już czwarty raz i za każdym razem Panowie wywiązują się ze swoich zadań. Dotrzymują umówionych terminów i cen mimo że są uzgadniane z rocznym wyprzedzeniem co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne przy planowaniu budżetu remontowego. Szczerze polecam.

Wystawiona 16-05-2021 przez Anna C.

Firma rzetelna i godna polecenia. Remont mieszkania i łazienki wraz z toaletą wykonany sprawnie oraz konkretnie w bardzo krótkim czasie. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy jak i z efektów wykonanego remontu. Polecamy każdemu kto chce mieć szybko, sprawnie i dobrze położone kafelki, gładzie, podłogi. Fachowcy firmy służą poradą i pomocą w każdej kwestii. Potrafią bardzo dobrze doradzić, nie boją się zwrócić uwagi oraz zasugerować praktyczniejszych rozwiązań. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem do wykonania wszelkich prac remontowych. Po zakończonym dniu pracy zostawiają po sobie porządek, narzędzia posegregowane, poukładane, co jest ważne, jeśli przebywa się w mieszkaniu podczas remontu. Są świetnie zorientowani w aktualnej modzie oraz nowoczesnych rozwiązaniach. W sytuacjach problemowych z hydrauliką lub elektryką zawsze znaleźli właściwe rozwiązanie. Bardzo mili i sympatyczni panowie, którzy znają się na swojej pracy, a do tego ceny mają niewygórowane. Już czekam na kolejny remont 😉

Wystawiona 01-04-2021 przez Agata S.

Serdecznie polecam! Bardzo rzetelni fachowcy. Wszystko wykonane w terminie, z niezwykłą dbałością o szczegóły. Mieszkanie po remoncie wykonanym przez Tych Panów wygląda perfekcyjnie. Na plus jest także podejście do klienta, Panowie zawsze służą pomocą przy wyborze materiałów. Jeśli remont mieszkania – to tylko z tą firmą.

Wystawiona 27-03-2021 przez Dawid P.

Polecam szczerze firmę Art-Remo Pana Łukasza i współpracującą z nią firmę Pana Mirka, które wykonywały generalny remont mojego mieszkania, począwszy od wylewek, przez nowe instalacje, przesunięcia ścianek działowych, na sufitach podwieszanych kończąc. Po pierwsze firma jest terminowa – choć remont mieszkania umawiałem kilka miesięcy wcześniej, zaczął się on w umówionym dniu i zakończył w przewidzianym terminie. Po drugie Panowie – co było dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem – osobiście wykonywali wszystkie prace. Firma wykonuje prace dokładnie, solidnie i dba każdego dnia o porządek na miejscu. Po trzecie można liczyć na fachowe porady związane z oczekiwanym efektem końcowym poszczególnych prac. Po czwarte rozliczenia następowały na bieżąco i bezproblemowo, były przekazywane rachunki z zakupionych materiałów. Co prawda czekałem na przeprowadzenie remontu 9 m-cy, ale wiem, że było warto 🙂

Wystawiona 16-03-2021 przez Dariusz D.

Doskonali fachowcy. Nie tylko do wykończenia wnętrza domu, ale nawet do wprowadzania poprawek po budowlańcach.
Bez problemu zrealizowali remont domu 120m zawierającego skomplikowane projekty wykończenia dwóch łazienek od etapu prowadzenia instalacji do podłączenia ostatniej lampy.
Uwaga: punktualni co do minuty, nie tak jak inne ekipy.

Wystawiona 23-01-2021 przez Szymon D.

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez tą firmę remontu ponieważ zrobili to bardzo dokładnie, z dużym doświadczeniem, służą zawsze pomocą a przy tym bardzo sympatyczni i mili. Nawet remont może być przyjemny z taką firmą, ANIA z Kasprzaka

Wystawiona 20-10-2020 przez Anna P.

Z czystym sumieniem polecam Art Remo – młody zespół – świeże spojrzenie na wszystko! Termin realizacji oczywiście dotrzymany zgodnie z ustaleniami w trakcie remontu można liczyć na pomoc i doradztwo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i szczerze polecamy oby ktoś następny był szczęśliwszy z dotrzymanej umowy. Wszystkie problemy pojawiające się podczas remontu na bieżąco rozwiązywane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Przemek Dąbrowa Górnicza

Wystawiona 18-08-2020 przez Przemek P.

Z czystym sumieniem mogę polecić Firmę ART-REMO Remonty. Współpraca z Panem Mirkiem i Łukaszem to czysta przyjemność o nic nie trzeba się martwić, wszystko na czas wykonane fachowe. Ekipa zgrana każdy wiedział co ma robić sympatyczni i naprawdę uczynni. Jeszcze raz dziękuję za kawał dobrej roboty!!! 😊😊😊

Wystawiona 12-08-2020 przez Dorota S.

Bardzo profesjonalne i fachowe wykonanie projektu, wszystko terminowo, bardzo dokładnie i bez opóźnień. Polecam!

Wystawiona 24-05-2020 przez Oliwia S.

Serdecznie dziękuje firmie remontowej ART-REMO za wykonany kompleksowy remont całego mojego mieszkania od A do Z. Firma zorganizowana pod każdym względem. Dokładnie opracowane kosztorysy, wykazane są wszystkie prace i ich wycena. Terminy dotrzymane. Uczciwi i rzetelni ludzie z fachem w ręku – przeróbki instalacyjne, kładzenie płytek ściennych i podłogowych oraz paneli, wyburzanie ścian, montaż płyt gipsowych, osadzanie drzwi. Zrobią wszystko tak jak powinno być, równo i profesjonalnie. Gorąco polecam wszystkie usługi remontowe firmy! Super!

Wystawiona 01-05-2020 przez Oliwia S.

Szczerze polecam! Termin rozpoczęcia i zakończenia prac został dotrzymany co do dnia (a był to remont całego mieszkania), wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń, nie było żadnych problemów ze wzajemną komunikacją. Wszelkie moje wątpliwości i uwagi były rozwiewane i uwzględniane na bieżąco, można też było liczyć na fachową poradę, co i w jaki sposób powinno zostać wykonane, jak byłoby najlepiej, a z czego po prostu należałoby z różnych względów zrezygnować. Nie było też żadnych „niespodzianek” przy rozliczeniu finansowym. Na duży plus również: odciążenie w zakupie części materiałów, zorganizowanie wywozu gruzu czy kontakt do Pana zajmującego się meblami na wymiar. No i oczywiście kompleksowe wykonanie (elektryka, hydraulika, itp.). Poza tym, prace wykonywane z zachowaniem porządku (również na klatce schodowej, co nawet niektórzy sąsiedzi pochwalili). Ogólnie jestem bardzo zadowolona z usług firmy i z efektu końcowego.

Wystawiona 29-04-2020 przez Magdalena S.

Najlepsza firma remontowa w okolicy, serdecznie polecam

Wystawiona 10-10-2019 przez Julia G.

Z przekonaniem polecam firmę ArtRemo. Współpraca z panem Łukaszem to gwarancja solidności, fachowości i uczciwości. Prace zostały wykonane w założonym terminie z dbałością o szczegóły 😉 Polecam firmę pana Łukasza każdemu kto chce mieć spokojną głowę podczas remontu. Na pewno bez wahania jeszcze nie raz skorzystam z usług firmy ArtRemo. Pozdrawiam.

Wystawiona 07-12-2017 21:23 przez Agnieszka O. z Będzina

Bardzo polecam współpracę z panem Łukaszem, termin ustalany 10 miesięcy wcześniej dokładnie zachowany, żadnych opóźnień w pracach, wszystko sprawnie i precyzyjnie. O wielu rzeczach, szczególnie tych których nie widać, a trzeba je niestety zrobić nie musiałam myśleć (np. elektryk, gazownik, czy kontakt z panem robiącym meble w kwestii szczegółów „co gdzie i jak”), pan Łukasz zajął się wszystkim. Wszelkie moje uwagi uwzględniane były na bieżąco wraz z wyjaśnieniami i poradami. Tylko to mycie pędzli w wannie ….no ale OK już ją domyłam 🙂 Na koniec dnia wszystko poukładane i pozamiatane, za co duży plus. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z remontu i uzyskanego efektu.

Wystawiona 22-11-2017 17:53 przez Agnieszka O. z Dąbrowy Górniczej

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi firmy Art-Remo. Wyróżnia ich skrupulatność, precyzja i niezawodność. Przy tym pracują sprawnie, efektywnie wykorzystując czas. Idealnie mieszczą się w deklarowanych terminach. Przeprowadzili kompleksowy remont mieszkania, z doskonałym efektem.

Wystawiona 23-09-2016 19:12 przez Łukasz K. z Sosnowca

Firmę Pana Łukasza znalazłam w internecie, już pierwsze sekundy rozmowy przekonały mnie aby umówić się na spotkanie. Pan Łukasz przybył punktualnie na spotkanie i bardzo pomógł mi przy aranżacji mojego mieszkania. Jest osobą, która posiada bardzo dużą wiedzę techniczną, co jest dla mnie bardzo istotne, od razu widać że jest fachowcem w swojej dziedzinie. Kosztorys został sporządzony bardzo profesjonalnie i bezpłatne, a efekt końcowy jest wspaniały (coś pięknego). Do tej pory wchodząc do mieszkania, zastanawiam się czy to na pewno moje mieszkanie. Poleciłam firmę moim znajomym, którzy również zdecydowali się na skorzystanie z usług Pana Łukasza.

Wystawiona 10-06-2016 14:12 przez Barbara D. z Dąbrowy Górniczej

Zdecydowanie polecam firmę Pana Łukasza. Wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo. Panowie pracowali z pełnym zaangażowaniem, reagując na wszystkie sugestie, a przy tym proponując własne rozwiązania. Chciałam gorąco podziękować Panu Mirkowi za cudownie położone płytki. Efekt jest imponujący!!! Polecam firmę wszystkim, którzy chcieliby spokojnie i bezstresowo przejść przez remont, a przy tym uzyskać fantastyczny efekt. Panowie mam Wasz numer i nie zawaham się go ponownie użyć i to nie jest groźba 🙂 Pozdrawiam

Wystawiona 05-11-2016 18:24 przez Katarzyna S. z Sosnowca

Firmę Pana Łukasza znalazłam w internecie, bardzo spodobały mi się realizację i opinię o firmie ART-REMO. Zaryzykowałam i to był strzał w dziesiątkę. Prace zostały wykonane starannie i z pomysłem. Polecam tą firmę ponieważ współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Wystawiona 03-02-2016 20:15 przez Marzena T. z Dąbrowy Górniczej

Właściciel firmy ART-REMO zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie od pierwszego spotkania. Jest bardzo dobrym fachowcem, potrafi doradzić w trudnych kwestiach i nie boi się wyzwań. Nie istnieje w tej firmie zdanie „nie da się”. Tak trzymać panowie. Gorąco polecam.

Wystawiona 11-04-2016 09:47 przez Tomasz W. z Sosnowca

Bardzo bardzo polecam firmę ART-REMO. W moim mieszkaniu było remontowane 3 pokoje, przedpokój i najważniejsze łazienka. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Doradzają jak zrobić, jakie materiały w poszanowaniu pieniędzy klienta. Łazienka wygląda jak milion dolarów a papier wenecki w przedpokoju na ścianach jest przepiękny i niespotykany.
Adam z Sosnowca

Wystawiona 03-12-2015 23:21 przez Adam B. z Sosnowca

„Prowadzenie prac remontowych (malowanie, gładzie, tapetowanie) przez Pana Łukasza Chojnowskiego charakteryzuje się starannością oraz terminowością. Takie cechy są niezwykle pożądane podczas prowadzenia działalności przez wszelkiego rodzaju firmy remontowe, a niestety bywa rzadkością. Nie można również nie docenić dużej komunikatywności oraz operatywności. Mam także nadzieję, że te wszystkie pozytywne opinie nie zmienią działania Firmy

Wystawiona 17-09-2015 9:03 przez Ewa K. z Dąbrowy Górniczej

Jestem zadowolony z wykonanej pracy ,remont przebiegł szybko i sprawnie. Praca wykonana bardzo czysto i profesjonalnie. Można było skorzystać z fachowej pomocy przy podejmowaniu kluczowych decyzji w trakcie remontu. Polecam firmę swoim znajomym.

Wystawiona 03-07-2015 10:31 przez Wojtek Ł. z Dąbrowy Górniczej

Witam,

Bardzo pozytywnie oceniam firmę ART-REMO ,wszystkie prace zostały wykonane bardzo dokładnie, zakończone przed umówionym terminem . Serdecznie polecam

Wystawiona 30-06-2015 20:03 przez Aneta O. z Dąbrowy Górniczej

Witam

Cóż mogę napisać bardzo dobry wybór firmy i profesjonalne podejście do usługi.

Pełne zadowolenie czego efektem jest podjęcie przeze mnie decyzji o dalszej współpracy z firma – kolejne zlecenie!

Z pełna odpowiedzialnością mogę polecić firmę ART-REMO z uwagi na solidność, terminowość i przemiłą osobowość właściciela firmy Pana Łukasza Chojnowskiego:-)

Wystawiona 27-06-2015 15:36 przez Piotr R. z Dąbrowy Górniczej

Napiszę prawdę i tylko prawdę 🙂 Dwa dni temu skończył się remont mojej kuchni (generalny). Przyznam, ze wraz z mężem nie spodziewaliśmy się że minie on tak szybko i perfekcyjnie. W każdej chwili mogliśmy decydować o najmniejszych zmianach, a właściciel „cierpliwie” słuchał i godził się lub podpowiadał co można zmienić:) Efekt końcowy…niesamowity!!!Z pewnością nie zakończymy współpracy z tą firmą, ponieważ przed nami remont całego mieszkania, a mieć firmę sprawdzoną to odrobina sukcesu 😉 Polecam serdecznie firmę ART-REMO. Pozdrawiam 🙂

Wystawiona 15-04-2015 20:47 przez Agnieszka B. z Dąbrowy Górniczej

Firma Art-Remo pracowała u mnie w lutym tego roku. Wykonano generalny remont pokoju.

Ogólnie Jestem bardzo zadowolona z remontu. Pan Łukasz punktualny i solidny z dużą inwencją twórczą. Firma ma przystępne ceny. Art-Remo polecam w szczególności osobom które nie mają wizji swojego remontu, potrafią znakomicie doradzić i wykonują prace w terminie.

Wystawiona 24-02-2015 12:21 przez Katarzynę B. z Dąbrowy Górniczej

Wysoka jakość wykonanych usług. Rzetelność, terminowość, fachowe doradztwo, organizacja zakupu potrzebnych materiałów, dbałość o szczegóły. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam !!!

Wystawiona 08-01-2015 00:09 przez Marta L. z Dąbrowy Górniczej

Chciałbym wszystkim polecić firmę Art-Remo Państwa Chojnowskich. Jest to firma godna zaufania i oferująca najniższe ceny. Remont mieszkania został wykonany profesjonalnie, rzetelnie, dokładnie i przed terminem. Państwo Chojnowscy zawsze służą rada i pomocą w sprawach związanych z remontem. Organizują zakup materiałów i ich transport oraz wywóz gruzu.
Gorąco polecam!!!

Wystawiona 14-12-2014 21:42 przez Karola B. z Dąbrowy Górniczej

Firma bardzo solidna. Prace wykonane w uzgodnionym terminie, jakość bez zarzutów. Bardzo dobra organizacja pracy.

Firma godna polecenia wszystkim planującym remont mieszkania.

Wystawiona 09-12-2014 11:50 przez Adama O. z Dąbrowy Górniczej

Serdecznie polecam firmę Art-Remo. Prace wykonane przez Pana Łukasza i Pana Andrzeja wykonane są bardzo starannie, dokładnie a przede wszystkim profesjonalnie. Panowie chętnie doradzają , zajmują się również zakupem materiałów budowlanych co jest niezwykle pomocne. Koszty każdej z usług opisana są w kosztorysach, remont całego mieszkania wykonany został na czas co do jednego dnia ! Firma zdecydowanie godna polecenia!

Wystawiona 08-11-2014 12:04 przez Monikę S. z Dąbrowy Górniczej

Bardzo polecam Firmę ART – REMO Państwa Chojnowskich. Zarówno syna i ojca cechował profesjonalizm, rzetelność , terminowość i dokładność w wykonanych usługach remontowych w moim mieszkaniu wykonanych w 2013r i sierpniu 2014r. Dodatkowym atutem jest solidność i uczciwość z w rozliczeniach za wykonaną pracę, jak i z możliwości powierzenia kluczy od mieszkania w okresie remontowym / można w tym czasie być poza domem np. w pracy.

Wystawiona 28-09-2014 15:23 przez Piotra i Stefanie z Dąbrowy Górniczej

Z usług firmy Pana Łukasza jesteśmy bardzo zadowoleni. Remont kuchni oraz przedpokoju wykonany został bardzo solidnie i terminowo.

Odpowiada nam również to, że firma wykonuje usługi wod-kan oraz elektryczne, można również liczyć na fachową poradę.

Zdecydowanie polecamy wszystkim firmę ART-REMO, z której usług na pewno skorzystamy ponownie w przyszłości.

Dziękujemy i pozdrawiamy Marek i Beata.

Wystawiona 24-09-2014 19:22 przez Marka i Beatę z Dąbrowy Górniczej

Remont własnego M to zawsze wyzwanie. Pierwszy i bardzo ważny punkt realizacji takiego przedsięwzięcia to znalezienie odpowiedniej i sprawdzonej firmy remontowej. W moim przypadku taką firmą okazała się być ART-REMO. Pana Łukasza poleciła mi koleżanka.

Remont zaplanowany na 3 tygodnie rozpoczął się i zakończył w wyznaczonym terminie, a obejmował: gładzenie ścian, malowanie, nakładanie dekoracyjnego tynku, przeróbkę oświetlenia z obniżaniem sufitu w przedpokoju. Dzięki rzeczowym i profesjonalnym uwagom pana Łukasza dokonałam pewnych zmian we wstępnych założeniach, co spowodowało, że efekt końcowy przewyższył moje oczekiwania.

Dużym ułatwieniem i wygodą dla mnie było dokonywanie zakupów potrzebnych materiałów przez wykonawcę. Firma jest solidna, rzetelna i absolutnie warta polecenia.

Wystawiona 05-08-2014 11:49 przez Grażynę z Dąbrowy Górniczej

ART-REMO jest firmą solidną i profesjonalną. Prace remontowe zostały wykonane terminowo i starannie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy firmę Panów Chojnowskich.

Wystawiona 28-07-2014 18:30 przez Jacka z Dąbrowy Górniczej

Prace wykonane przez p. Ł. Chojnowskiego w ramach firmy ART-REMO były terminowe, dokładne, fachowe i mogę polecić je wszystkim, którzy planują remont mieszkania. Zadowolona klientka z Dąbrowy Górniczej Krystyna Staszewska

Wystawiona 23-07-2014 19:24 przez Krystynę S. z Dąbrowy Górniczej

Witam. Firma ART.-REMO to ludzie z zasadami, fachowo solidnie i punktualnie. Panowie pomocni są przy zakupach, doradzą jak będzie lepiej. Rozliczenia po każdym pomieszczeniu, kosztorys przedwstępny jak i końcowy. Żadnych zaliczek na materiały. POLECAM!!!!!

Wystawiona 16-07-2014 16:50 przez Elżbietę i Grzegorza P. z Dąbrowy Górniczej

Serdecznie polecamy firmę ART-REMO. Panowie Andrzej i Łukasz wyróżniają się na rynku solidnością i rzetelnością, wykonują prace terminowo, zgodnie z wcześniej ustalonym terminem a nawet wcześniej oraz kosztorysem, służą fachowymi radami i podpowiadają jak można zrobić coś lepiej. Dużym plusem jest to ,że Firma wykonuje pełen zakres prac .Generalny remont mieszkania z wyłączeniem łazienki został przeprowadzony profesjonalnie i bardzo szybko, wstępnie był przewidziany na miesiąc jednakże Panowie ukończyli w wszystkie prace w ciągu 3 tygodni. Większość materiałów Panowie zakupują sami a także w razie potrzeby jadą z klientem do sklepu i pomagają w zakupach służąc radą. Z efektu końcowego prac jesteśmy bardzo zadowoleni. Zaletą było również to, że remont podzielony był na kilka etapów, a płatność następowała po odbiorze każdego z nich, na podstawie szczegółowego rozliczenia. Do remontu została nam jeszcze łazienka i już wstępnie umówiliśmy się na wrzesień przyszłego roku gdyż nawet nie bierzemy pod uwagę wzięcia innej firmy niż ART-REMO. H.W.KOPACCY

Wystawiona 27-06-2014 19:47 przez H. W. Kopaccy z Dąbrowy Górniczej

Firmę „ART-REMO” poleciła mi koleżanka z pracy, po skorzystaniu z jej usług to ja ją teraz wszystkim polecam, bo warto. Remont całego mieszkania wykonano bardzo szybko, solidnie, fachowo i bez zastrzeżeń. Po każdym skończonym dniu pracy widać było, że panowie wykonali „kawał dobrej roboty”. Ponadto pomagali, a wręcz nawet sami organizowali zakup materiałów, ich transport, zawsze służyli dobrą radą i pomocą we wszystkich sprawach związanych z remontem. Po każdym skończonym etapie pracy Pan Łukasz przygotowywał kosztorys, w którym szczegółowo opisywał koszt wykonanych prac. No i tutaj warto nadmienić i podkreślić, że były prace GRATISOWE. Ponadto Pan Andrzej i Pan Łukasz to fajne i sympatyczne chłopaki, z którymi zawsze można było się dogadać.

Wystawiona 03-05-2014 20:06 przez Magdalena T. z Dąbrowy Górniczej

Wszystkim osobom planującym remont swojego M mogę z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Art-Remo. Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy właśnie na nich. Prace wykonane zostały z należytą starannością. Panowie służyli fachowym doradztwem, wszelkie prace zostały ukończono w terminie i bez zastrzeżeń. Dla mnie firma Art-Remo to nr. 1 wśród firm remontowych! Gorąco polecam !!!

Wystawiona 27-03-2014 13:43 przez Edyta R. z Dąbrowy Górniczej

Z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi wykonywane przez Pana Łukasza. Niewątpliwie od pierwszego spotkania, na którym omawialiśmy całokształt prac -po dzień rozliczenia usługi Pan Łukasz był zawsze punktualny, rzetelny i dokładny. Do każdego powierzonego zadania podchodzi niesamowicie profesjonalnie i zawsze najważniejsze jest dla Niego zadowolenie klienta. Poza tym warto dodać, że jest to niesamowicie komunikatywna i sympatyczna osoba, która chętnie służy radą i doświadczeniem. Remont- został przeprowadzony: dokładnie; według wcześniej określonego harmonogramu, zgodnie ze sporządzonym na wstępie kosztorysem, ku ogromnemu zadowoleniu.

Wystawiona 10-02-2014 10:56 przez Monika Ł. z Dąbrowy Górniczej

Moje wrażenia po wykonaniu generalnego remontu przez Pana Chojnowskiego.

1/ wszechstronność / hydraulika, elektryka, kafelkowanie, sufity podwieszane, gładzie gipsowe, malowanie ,demontaż starych metalowych ościeżnic, wstawianie nowych drzwi wraz z ościeżnicami, demontaż i montaż nowych parapetów z konglomeratu, układanie paneli ,montaż wyposażenia wiszącego/ Wszystko to wykonane przez 1 człowieka-Pana Chojnowskiego.

2/precyzyjne wykonanie

3/sprawność czasowa – cały ten generalny remont mieszkania 63m został wykonany w ciągu 2 m-cy.

4/oszczędność materiałów-bardzo znikome resztki wynikające z technologii a nie z powodu pomyłek.

Śmiało mogę polecić Firmę Pana Chojnowskiego nawet do realizacji ekstrawaganckich pomysłów.

Wystawiona 01-15-2014 11:13 przez Krystyna F. z Kazimierza Górniczego

Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecimy Wasze usługi wszystkim, którzy będą szukać właściwego wykonawcy.

Wystawiona 18-11-2013 17:11 przez Dorota i Władysław K. z Dąbrowy Górniczej

Z przyjemnością mogę wszystkim polecić firmę Pana Chojnowskiego. Remont łazienki wykonywał u mnie Pan Andrzej Chojnowski. Wszystkie ustalone terminy jak również szczegóły dotyczące realizacji były dotrzymane. Pan Andrzej jest osobą konkretną, słowną, punktualną, potrafi doradzić rozwiązania praktyczne i nie kieruje nim chęć ułatwiania sobie pracy a zależy mu na funkcjonalnych rozwiązaniach. Wszystkie prace były wykonywane fachowo i bardzo starannie. W przyszłości przy kolejnych domowych remontach na pewno będę korzystał z usług tej firmy.

Wystawiona 03-11-2011 07:41 przez Cezary S. z Sosnowca

Z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi wykonywane przez Pana Łukasza. Niewątpliwie od pierwszego spotkania, na którym omawialiśmy całokształt prac -po dzień rozliczenia usługi Pan Łukasz był zawsze punktualny, rzetelny i dokładny. Do każdego powierzonego zadania podchodzi niesamowicie profesjonalnie i zawsze najważniejsze jest dla Niego zadowolenie klienta. Poza tym warto dodać, że jest to niesamowicie komunikatywna i sympatyczna osoba, która chętnie służy radą i doświadczeniem. Remont- został przeprowadzony: dokładnie; według wcześniej określonego harmonogramu, zgodnie ze sporządzonym na wstępie kosztorysem, ku ogromnemu zadowoleniu całej rodziny;-)

Wystawiona 25-10-2011 21:14 przez Ola z Dąbrowy Górniczej

Witam wszystkich którzy marzą o wyremontowaniu swojego mieszkania lub domu. Firma bardzo rzetelna i solidna prace zostały wykonane starannie i dokładnie. Pan Łukasz Chojnowski pomógł mi w zakupie materiałów a brakujące kupował sam. Rozpoczęcie i zakończenie robót zostały wykonane zgodnie z umową przez co remont trwał bardzo krótko. Firma godna polecenia.

Wystawiona 27-09-2011 15:17 przez Marta z Dąbrowy Górniczej

Witam, jestem bardzo zadowolona z remontu mojego mieszkania. Firma jest bardzo solidna, materiały budowlane załatwiają pracownicy, z tego względu jest to wygodne dla klientów. Jakość usług określę jako wysoką natomiast co do terminowości nie mam zastrzeżeń. Serdecznie polecam.

Wystawiona 28-07-2011 15:06 przez Jolanta G. z Dąbrowy Górniczej

Korzystałem wcześniej z usług ojca, teraz wyremontował pokój syn. Obaj Panowie są punktualni, solidni oraz dokładni. Wszystko wykonane w terminie, zgodnie z życzeniem zlecającego. Z niczym nie ma problemu – wszystko da się zrobić, na wszystko znajdą radę. Mam nadzieję, że szybko znajdę fundusze na remont kolejnego pomieszczenia, z wyborem fachowca nie będę miał problemu 🙂

Wystawiona 01-02-2011 21:18 przez Paweł z Będzina

REMONT – wykonany profesjonalnie; ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE PRAC – w terminie; EFEKT KOŃCOWY – zgodny z moimi oczekiwaniami; SPOSÓB PROWADZENIA PRAC – duża punktualność, Pan Łukasz pomógł w sporządzeniu listy potrzebnych materiałów a drobne brakujące elementy na bieżąco dokupował sam, pomoc w doborze materiałów wykończeniowych, rzetelna praca w godzinach 8-16 przez co remont trwał maksymalnie krótko. Firma godna polecenia!!!

Wystawiona 03-10-2010 20:35 przez Katarzyna J. z Dąbrowy Górniczej

Jesteśmy po pierwszym etapie remontu mieszkania; łazienka , wc i pokój. Prace zostały wykonane szybko, solidnie i czysto. Panowie wykazali się pełnym profesjonalizmem. Z efektów wykonanych prac jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani… Już w chwili obecnej zleciliśmy wykonanie dalszej części remontu naszego mieszkania firmie Pana Andrzeja i Łukasza Chojnowskim. GORĄCO POLECAMY…

Wystawiona 03-01-2013 12:07 przez Państwa O. z Dąbrowy Górniczej

Firma pana Chojnowskiego wykonała zlecenie w sposób profesjonalny. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Gorąco polecam tę firmę.

Wystawiona 04-09-2011 21:36 przez Adam z Będzina

Polecam firmę pana Łukasza Chojnowskiego. Punktualnie i szybko z dowozem towaru.

Wystawiona 03-08-2011 14:25 przez Elżbieta H. z Dąbrowy Górniczej

Firma bardzo rzetelna i solidna. Prace wykonywane są starannie i dokładnie. Panowie są zawsze punktualnie i dotrzymują wszystkich umówionych terminów. Firma godna polecenia.

Wystawiona 18-07-2011 11:29 przez Artur K. z Dąbrowy Górniczej

Szybko, rzetelnie i fachowo w każdym calu. Gorąco polecam !!!!!!

Wystawiona 17-12-2010 13:28 przez TRIVET z Czeladzi

Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do wykonywanych prac. Solidność, terminowość oraz wysoka jakość usług. Malowanie skończone przed terminem, a efekt znakomity. Zdecydowanie POLECAM.

Wystawiona 17-12-2010 11:49 przez Łukasz G. z Sosnowca

Usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Fachowo w każdym calu! Każdemu polecam!!

Wystawiona 17-11-2010 19:15 przez Paweł B. z Będzina

Bardzo profesjonalne doradztwo, miła współpraca i rzetelne wykonanie. Polecam!!!!!!

Wystawiona 03-11-2010 09:51 przez Krystyna M. z Dąbrowy Górniczej

Cenne fachowe porady, prace wykonane solidnie, starannie i terminowo. Firma godna zaufania, można polecić znajomym.

Wystawiona 23-10-2010 13:50 przez Jolanta z Dąbrowy Górniczej

Firma godna polecenia, solidna, wykonanie bardzo staranne, można liczyć na fachowe doradztwo łazienka wyszła bombowo 🙂

Wystawiona 30-09-2010 16:26 przez Paweł z Dąbrowy Górniczej

Z taką Firmą można robić remonty!, wykonują swą pracę w terminie, w sprawie problemowych nie zostałam sama, chętnie podejmują każdą pracę fachowo i profesjonalnie, efekt końcowy- idealny! POLECAM każdemu- SUKCES GWARANTOWANY.

Wystawiona 20-08-2010 22:13 przez Ania z Będzina

Firma fachowa i solidna. Jestem zadowolony z wykonanych prac .

Wystawiona 11-08-2010 19:35 przez R.R. z Dąbrowy Górniczej

Firma BARDZO RZETELNA. Korzystałam kilkakrotnie z jej usług w przeciągu kilku ostatnich lat. To co niemożliwe do zrobienia staje się możliwe. POLECAM

Wystawiona 19-07-2010 12:34 przez P. Małgorzata z Dąbrowy Górniczej

Szybkość, fachowość, uczciwość i niezawodność to najważniejsze atuty tej firmy, od lat jesteśmy w 100% zadowoleni z wykonanych przez Firmę prac w naszym domu. Tak trzymać i dziękujemy !!!

Wystawiona 26-05-2010 23:33 przez Gałązka z Sosnowca

Sprawnie i solidnie oraz w terminie Firma wykazała duży profesjonalizm. POLECAM

Wystawiona 26-05-2010 21:04 przez Monika z Będzina

Profesjonalna usługa niesamowite zaangażowanie państwa Chojnowskich w remont mojego mieszkania, nowatorskie rozwiązania, fachowe doradztwo, realizacja w terminie polecam naprawdę warto.

Wystawiona 25-05-2010 22:11 przez Marcin z Jaworzna

Profesjonalne podejście do sprawy. Firma pokazała się z najlepszej strony. Kompleksowy remont mieszkania w terminie błyskawicznym. Solidnie, dokładnie, rzetelnie i terminowo. POLECAM. e.

Wystawiona 24-03-2010 08:44 przez S&J z Dąbrowy Górniczej

Polecam firmę Państwa Chojnowskich ,to fachowa obsługa i ekspresowo wykonane prace.

Wystawiona 15-03-2010 08:59 przez Tommy z Sosnowca

Bardzo polecam firmę Państwa Chojnowskich, to gwarancja fachowości i rzetelności w wykonywanych usługach. Profesjonalizm, terminowość, ogromne zaangażowanie oraz dokładność. Uczciwi i sympatyczni fachowcy. Korzystałam juz dwa razy z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, a kolejny zaplanowany remont powierzam właśnie Państwu Chojnowskim.

Wystawiona 05-10-2009 11:48 przez Magda z Będzina

Szybko, sprawnie i dokładnie – tak powinny działać wszystkie firmy. Państwo Chojnowscy zaczynali pracę wcześnie i dzięki temu remont został ukończony przed terminem. Rzetelnie i profesjonalnie wykonali swoja pracę, faktury rozliczyli do grosza. Polecam, nie będą państwo zawiedzeni.

Wystawiona 15-08-2009 13:02 przez Anna z Dąbrowy Górniczej

Polecam firmę Państwa Chojnowskich w 100%. Usługa wykonana została w sposób profesjonalny w uzgodnionym terminie. Fachowe doradztwo + rzetelna praca = Pełen Sukces z firmą Państwa Chojnowskich.

Wystawiona 02-06-2009 23:22 przez Komander z Katowic

Bardzo profesjonalna i uczciwa firma, potrafiąca doradzić i wykonać wszystkie prace z niesamowitą dokładnością. Polecam wszystkim tę rodzinną firmę Państwa Chojnowskich. Naprawdę warto na nich czekać.

Wystawiona 20-05-2009 12:13 przez Tokarska z Katowic

Firma Państwa Chojnowskich to fachowość i profesjonalizm w każdym calu. Mieszkanie wyremontowane przez tę firmę było identyczne z wyobrażeniami jak powinno wyglądać. Precyzja, fachowe doradztwo, nowatorskie pomysły i zaufanie. Polecam wszystkim.

Wystawiona 06-05-2009 21:07 przez Neily z Czeladzi

Firma b. rzetelna, solidna, profesjonalnie podchodząca do wykonywanych zleceń, punktualna. Jestem zadowolona z ich usług. Remont trwał bardzo krótko i zgodnie z harmonogramem. W przyszłości przy kolejnym remoncie skorzystam z ich usług. Polecam!

Wystawiona 20-11-2011 16:49 przez Bożena z Będzina

Chcesz wyremontować mieszkanie – to tylko z firmą Pana Łukasza Chojnowskiego. Firma rzetelna, solidna, prace wykonane w terminie, a efekt końcowy piorunujący !!!!!! Pan Łukasz jest osobą bardzo sympatyczną, punktualną, dokładną ,służy doradztwem. Gorąco polecam usługi tej firmy!!

Wystawiona 22-11-2011 12:57 przez S. Agnieszka z Dąbrowy Górniczej

Polecamy firmę pana Chojnowskiego , jesteśmy bardzo zadowoleni z remontu kuchni i sypialni. Fachowo i dokładnie pełny profesjonalizm.

Wystawiona 20-11-2012 13:35 przez Wrona z Dąbrowy Górniczej

Z wielką przyjemnością mogę polecić firmę Pana Chojnowskiego ! Wszystko zostało wykonane profesjonalnie z dużą starannością i sprawnością działania.

Wystawiona 26-10-2012 10:11 przez Bogdan G. z Sosnowca

Naprawdę świetna robota. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej łazienki. Remont został wykonany szybko, sprawnie, solidnie i fachowo.

Wystawiona 02-03-2012 17:06 przez J.S. z Dąbrowy Górniczej

Firmę Państwa Chojnowskich polecamy w 100%. Remont mieszkania wykonany profesjonalnie i w uzgodnionym terminie. Solidnie, dokładnie i rzetelnie. Pan Łukasz jest osobą słowną, punktualną i umiejącą doradzić konkretne rozwiązania. W przyszłości na pewno będziemy korzystać z usług tej firmy. Polecamy!

Wystawiona 04-12-2012 08:58 przez Małgorzata i Krzysztof z Sosnowca

Serdecznie polecamy firmę ARTREMO. Firma wyróżnia się na rynku solidnością i rzetelnością. Panowie wykonują prace terminowo, zgodnie z wcześniej ustalonym terminem i kosztorysem, służą fachowym doradztwem podpowiadając różne praktyczne rozwiązania. Generalny remont mieszkania został przeprowadzony profesjonalnie i bardzo szybko, bez nieprzyjemnych niespodzianek. Większość materiałów panowie zakupują sami, co bardzo usprawnia prace remontowe. Istotną kwestią dla nas było to, że panowie nie biorą zaliczek, jak co niektórzy fachowcy. Z elektów prac jesteśmy bardzo zadowoleni, ściany i sufity nareszcie są proste, a łazienka dostała „drugie życie”. Zaletą było również to, że remont podzielony był na kilka etapów, a płatność następowała po odbiorze każdego z nich, na podstawie szczegółowego rozliczenia.

Wystawiona 11-04-2013 22:08 przez Agnieszka i Piotr z Dąbrowy Górniczej

Firma ART.-REMO została mi polecona przez koleżankę z pracy i nie zawiodłam się, nie miałem żadnych zastrzeżeń do wykonywanej pracy. Wszelkie nasze ustalenia wykonywane były terminowo. Dla mnie bardzo ważne było to, iż firma zapewniała całościowe wykonanie prac, dlatego nie musiałam martwić się szukaniem wykonawców z różnych branż. Niezwykle cenne było również to, iż w trakcie prac doradzano i podpowiadano mi rozwiązania oraz firma sama dokonywała zakupów specjalistycznych części i materiałów. Będę polecać firmę ART- REMO wielu znajomym, od których później usłyszę pozytywne oceny. Zdecydowałem się napisać tę opinię, chociaż wiem, że przez to może zmniejszyć się czasowa dostępność. Zamierzam jednak dalej zwracać się do w/w firmy w przypadku konieczności wykonania remontów w moim domu, bo – biorąc pod uwagę jakość i sprawność wykonywanych prac – warto jest czasami trochę dłużej poczekać.

Wystawiona 03-09-2013 14:22 przez Kazimiera B. z Dąbrowy Górniczej

Firmę ART-REMO znamy od 2009r. Ostatnio, już po raz czwarty skorzystaliśmy z jej usług (położenie gładzi, malowanie ścian oraz ułożenie paneli w mieszkaniu wykonywał p. Łukasz). Praca została zrobiona fachowo i terminowo, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. P. Łukasz odpowiednio wcześniej uzgodnił zakres prac, termin ich wykonania oraz cenę. Polecamy każdemu komu zależy na solidnym i sprawnym wykonaniu prac remontowych. i.

Wystawiona 11-08-2013 19:29 przez Urszula i Józef G. z Dąbrowy Górniczej

W sierpniu 2013r. firma „ART-REMO” Ł.A. Chojnowscy wykonała w naszym mieszkaniu prace remontowo-budowlane, instalacyjne (remont kapitalny łazienki , wc i przedpokoju z wymianą drzwi i ościeżnic).Przed rozpoczęciem pracy przedstawiciel firmy wykonał szczegółową kalkulację zleconego zakresu prac, która po uzgodnieniu stanowiła ostateczną cenę za wykonaną usługę. Dodatkowo wykonawca wniósł cenne uwagi w zakresie aranżacji remontowanych pomieszczeń oraz doboru materiałów.

Wszystkie prace wykonano terminowo, zgodnie z naszymi zaleceniami i oczekiwaniami oraz uzgodnionym zakresem i harmonogramem (dwa tygodnie).Prace firma „ART-REMO” wykonała z należytą starannością i dbałością o jakość. Gorąco polecam firmę „ART-REMO” osobom poszukującym firmy solidnej, wykazującej się dużym profesjonalizmem, wykonującej prace zgodnie z uzgodnionymi terminami.

Wystawiona 14-09-2013 17:10 przez Stanisław B. z Dąbrowy Górniczej

Polecam firmę ART-REMO .Remont został wykonamy profesjonalnie i w uzgodnionym terminie. Korzystałam już dwa razy z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. W przyszłości przy kolejnych remontach na pewno będę korzystała z usług tej firmy.

Wystawiona 13-09-2013 20:24 przez Urszula Ł. z Dąbrowy Górniczej

JESTEŚ ZDECYDOWANY?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.